Šest vyšších tříd během týdne!

Páry pardubické taneční školy minulý týden vyjely do Kutné Hory, Kolína a nebály se ani cesty do vzdálenějšího Brna. Ani na jedné ze tří postupových soutěží přitom naši reprezentanti nechyběli na stupních vítězů. Domů přivezli celkem 20 medailí a šest vyšších tříd.

S omezenými sestavami ve standardních tancích se po soutěži v Kutné Hoře rozloučil pár Ondřej Valík a Anna Nouzovská. Ti si vytančili třídu B, dokonce s přehledem z prvního místa. Ondra ale už s neomezenými sestavami zkušenosti má. „Měl jsem vytančenou třídu A, ale po té, co jsme se s mou nyní už bývalou partnerkou a láskou rozešli, se mi už v tancování pokračovat nechtělo. Po více než roční pauze jsem se ale vrátil a začal jsem tančit s Aničkou v céčkách. Basic mě nejdřív bavil, ale postupem času jsem se víc a víc těšil na neomezené sestavy. A povedlo se, i když po delší době, než jsem si původně myslel.“ přiznává novopečený béčkař Ondřej Valík.

Dařilo se i Tobiáši Dolanskému a Klaudii Dobsové z Juniorů 2. Ti v tancích standardních vyhráli a postoupili do třídy D. Aby toho nebylo málo, přidali i vítězství v latině, a na příští soutěži tak budou tančit ve vyšší třídě B.

Dalším párem, který si během týdne polepšil v obou disciplínách, je pár Filip Zlatník a Eliška Koldová. Na svátek lásky si zajeli na soutěž do Brna pro stříbrnou medaili a třídu C v tancích standardních. V Kolíně si pak vytančili poslední finále potřebné k postupu do třídy B v latině.

Vyšší třídou D v latinskoamerických tancích se může nově chlubit Adam Bartůšek s Natálií Paurovou. Ti kategorii E vyhráli a získali přesně 35 bodů, které jim k postupu chyběly. Kromě toho jim patří ještě jedno prvenství - stali se prvním párem z letošních začátečníků, který postoupil do vyšší třídy. Věříme, že se k nim do konce června ještě další páry přidají.

Za CTS Perfect všem gratuluji a přeji hodně štěstí v nových třídách.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti