CTS Perfect Pardubice již loňský podzim zahájilo sérii vystoupení na netradičních místech. Po flashmobu na vlakovém nádraží následovalo vystoupení pod Zelenou branou. Ve spolupráci s kavárnou Bílej kocouř si čtyři taneční páry připravily čtyřminutovou show, během které se představily hned v 6 tancích z latiny i standardu.

Úspěch předešlých dvou vystoupení nakonec vyvrcholil na začátku září practicem (simulací soutěže) na třídě Míru u sochy Jana Kašpara.

Practice máme pravidelně každý týden, ale bez diváků to nemá tu správnou atmosféru. Rozhodli jsme se proto potrénovat před širokou veřejností, a vystoupit tak trochu ze zajetého stereotypu.
Adam Havlíček - tanečník
Vystoupení CTS Perfect Pardubice na třídě Míru

Zpestření úterního odpoledne přitom ocenili i diváci, kterých se sešlo opravdu požehnaně. ,,O žádném vystoupení jsem nevěděl. Šel jsem si jen koupit tkaničky do bot, ale bylo to vážně příjemné překvapení. Rád jsem se podíval.” říká náhodný kolemjdoucí.

Tato akce neunikla pozornosti ani Východočeské televize, která ji živě vysílala na svých stránkách a reportáž z ní zasadila dokonce do hlavní zpravodajské relace.
Třídou Míru vystoupení pro širokou veřejnost samozřejmě nekončí. Již teď připravujeme další zajímavé projekty. Tak na viděnou v centru Pardubic!
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti