Reprezentanti CTS Perfect jsou nejlepšími sportovci Pardubického kraje

V loňské sezóně se Vojtovi Kovárníkovi s Aničkou Jiškovou opravdu dařilo. Po zázračném triumfu na Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích v kategorii Junior 1 následovala další vítězství i na tanečních ligách. Úspěchy sklízeli i na mezinárodních soutěžích WDSF. Například na Openu v Olomouci a v Ostravě vybojovali v konkurenci párů z ostatních evropských zemí krásná druhá místa.

Od října 2018 již kralovali českému ranklistu a dokonce i v tom evropském se postupně propracovali až na první místo. Díky tomu byli na slavnostním Galavečeru Českého svazu tanečního sportu oceněni jako jeden z neúspěšnějších českých párů roku 2018.

Skvělé taneční výsledky nepřehlédlo ani vedení Pardubického kraje, které Anička s Vojtou jménem svého klubu reprezentují. Juniorský pár byl proto vyhlášen nejlepšími sportovci Pardubického kraje za rok 2018 v kategorii Kolektiv – žactvo.

Vojta s Aničkou však letos postoupili do vyšší věkové kategorie Junior 2. To pro ně znamená hlavně těžší konkurenci v podobě starších párů. Bronzová medaile z letošního Mistrovství České republiky ale nasvědčuje tomu, že si s konkurencí ve starší kategorii hravě poradí. V tom jim pomůže i maximální nasazení jejich trenéra Jaroslava Nováka. „Našim cílem bude za rok opět usilovat o mistrovský titul a zabojujeme i o kvalifikaci na mistrovství světa. Celou dobu budeme usilovně pracovat na tom, aby se naše vize staly skutečností a my dostali CTS i na světová mistrovství.“ říká Jaroslav Novák.

Jménem CTS Perfect děkuji za skvělou reprezentaci a přeji spoustu dalších úspěchů.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti