22. - 23. října 2022 ve znamení premiéry

V CTS Perfect Pardubice máme rádi nové výzvy, a proto jsme o víkendu 22.–23. října uspořádali v kulturním domě Hronovická v Pardubicích naši historicky první soutěž CTS Perfect CUP 2022. Během dvou dní se nám představili sólo tanečníci a tanečnice a samozřejmě i taneční páry v kategoriích od dětí až po dospělé.

Pro mnohé z nich to byla soutěžní premiéra stejně jako pro Václava, éčkaře z našeho klubu, který hned na své první soutěži získal bronzovou medaili ve standardu.

Jan Němeček a Natálie Kloučková - noví držitelé třídy B

Jaké pocity si Václav odnesl ze své první soutěže?

S nervozitou to bylo lepší, než jsem čekal, především publikum a podpora mě dokázaly uklidnit a uvolnit. Co se týče výkonu, myslím, že bych s ještě většími dávkami  tréninku zvládl lépe. Každopádně další soutěž vyhlížím s napětím a touhou předvést, co ve mně je. Jinak se ani vyšší třída vytancovat nedá.
Václav Horáček

Soutěží se nesla skvělá atmosféra na parketě i mezi diváky

Po celou dobu panovala skvělá atmosféra a tanec si užívali jak soutěžící na parketě, tak diváci v hledišti, kteří skvěle povzbuzovali svoje favority. To se výrazně projevilo také na pohárových soutěžích určených pouze neomezeným tanečním párům tříd BAM. 

Tanečníci těchto kategorií až mají se soutěžemi bohaté zkušenosti. Nemusíme tedy zdůrazňovat, že bylo na co se dívat.

Zajímalo nás tedy, jak si i oni užili celý průběh soutěže.

Zdeněk Zeman a Štěpánka Chvasteková

Na soutěži jako doma, říká Káťa

Daniel Zhouf a Kateřina Jozífová
Publikum bylo skvělé! Bohužel na málokterých soutěžích je tolik diváků, jako bylo tady. Navíc se přišla podívat rodina, a i v rámci klubu jsme si navzájem fandili. Nepřišlo mi to vlastně ani jako soutěž, ale jako klubové vystoupení.
Kateřina Jozífová

Ano, Kátě dáváme za pravdu, protože divácká účast byla opravdu vysoká. Přece jen bez hvízdání a povzbuzujících výkřiků by to prostě nebylo ono. Zásluhu na skvělé atmosféře má i paní Jana, která přišla fandit hned do první řady.

Z mého laického pohledu byla soutěž dobře připravená, říká divačka Jana

Velmi příjemně působila vzájemná podpora tanečníků i povzbuzování diváků, kteří krásné výkony odměňovali velkým potleskem. Bylo milé vidět, že i porotci se během hodnocení soutěžních párů usmívali, hudba je mnohokrát nenechala chladnými a pod pódiem si do rytmu podupávali. Z mého laického pohledu byla soutěž dobře připravená.
divačka Jana

Pár detailů a příště to bude Perfectní

Podle hlavního organizátora soutěže, Matěje Janáka je ještě ohledně plánování soutěže do budoucna potřeba doladit pár detailů. Na druhou stranu je s prvním pokusem spokojený.

Nejtěžší bylo sestavit harmonogram celého dne tak, aby měly páry čas si oddechnout. I kvůli technickým potížím jsme nakonec nabrali asi hodinové zpoždění, ale i tak máme od párů vcelku pozitivní zpětnou vazbu. Obecně se snažíme jít dopředu a zlepšovat se, aby se u nás párům líbilo a na soutěže pořádané naším klubem se rády vracely. Letos jsme například místo klasického sbírání lístečků od poroty testovali hodnocení párů prostřednictvím tabletů. To je za mě přínos pro celé tancování a navíc se tento způsob ukázal velice efektivní.

Matěj Janák
Adam Kout a Marie Nová

Nový rok, nový level aneb na co se můžete těšit

Maty také prozradil, že další soutěže by měly jít zase o level výš. V plánu je totiž i galavečer s živou kapelou nebo taneční liga na rok 2024. Rozhodně je na co se těšit, proto si určitě nenechte další ročník CTS Perfect CUP ujít!

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti