Perníková pantofle je doma

Přestože krásné nedělní počasí vybízelo ke strávení dne spíše venku, naše páry daly opět přednost soutěžení. Tentokrát navíc nemusely cestovat nikam daleko. Přímo v Pardubicích se konal již 52.ročník soutěže O perníkovou pantofli pořádaný TK Life Pardubice.

V pardubickém ABC klubu nás reprezentovalo hned 21 tanečních párů. Ze zlaté medaile se radoval pár ve složení Tobiáš Dolanský a Klaudie Dobsová (kategorie Junior 1 C latina) a pár Filip Zlatník a Eliška Koldová (kategorie Dospělí C latina). „Vpřed nás hnala hlavně atmosféra, která byla oproti ostatním soutěžím nepopsatelně skvělá. Kamarádi z klubu a trenéři nás podporovali ze všech sil.“ popisuje Filip Zlatník.

Právě díky vzájemné podpoře tanečníků je pro nás soutěž v Pardubicích jednou z nejdůležitějších událostí sezóny. V rolích diváků se sejdou trenéři, bývalí členové našeho klubu i aktivní tanečníci, kteří zrovna sami nesoutěží. Jako podpora byl na místě i předseda CTS Perfect Pardubice Aleš Kožený, který je zároveň trenérem Filipa Zlatníka a Elišky Koldové. „Když jsem na téhle soutěži kdysi tančil já, všichni domácí pardubickou soutěž hodně prožívali. A protože vím, jak na tom našim párům záleží, přišel jsem je podpořit a vyhecovat k předvedení toho nejlepšího, co v nich je. Hlavně v té nejnižší třídě E jsem u našich párů viděl ohromný pokrok. Mezi tím, jak tančily na začátku ledna a teď, je velký rozdíl." hodnotí Aleš Kožený.

Již 52.ročník soutěže je sám o sobě důkazem kvalitní organizace. Ta byla letos podpořena i kvalitou soutěžních párů napříč kategoriemi. „Byl jsem překvapen vysokou taneční úrovní v jednotlivých třídách. O to větší mám proto radost, že se párům z CTS podařilo dosáhnout skvělých výsledků.“ říká Aleš Kožený.

Další soutěží v rámci pardubické divize bude 12. května Jarní cena Chrudimě. Doufám proto, že se nás sejde co nejvíce, ať už na parketu nebo v hledišti.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti