Dva velké úspěchy na závěr sezóny

Před půl rokem se Vojta Kovárník a Anička Jišková seznamovali s novou konkurencí v kategorii Junior 2. S nelehkým přestupem mezi starší tanečníky si však hravě poradili, když bronzovou medailí z letošního Mistrovství České republiky ve Zlíně ostatním ukázali, že s nimi i ve vyšší kategorii musí počítat. A to nejen na bronzové příčky. Poslední dvě soutěže sezóny totiž dokázali vyhrát.

První z nich byla mezinárodní soutěž WDSF v maďarském Szegedu. Tam jim ani jeden z dalších 20ti párů nestačil a zaslouženě se proto úplně poprvé na zahraniční soutěži postavili na nejvyšší stupínek.

Druhou zlatou soutěží byla Taneční liga Jun 2 v Trutnově, kde ve finále zdolali i pár, který na letošním mistrovství skončil před nimi. ,,Tančilo se nám super, měli jsme podporu fanoušků a našeho trenéra Jardy Nováka, který nás vždy dokáže skvěle motivovat.” říká Vojta. Přestože byla letošní sezóna náročná, Vojta s Aničkou na soutěži necítili žádnou únavu a mohli to pořádně rozjet. ,,Předešlá soutěž v Maďarsku se nám povedla a chtěli jsme tak náš výsledek obhájit i u nás s domácí špičkou. No, a vyšlo to. Paráda!” vysvětluje Vojta.

Rozhodně však nehodlají usnout na vavřínech. Příliš si neodpočinou ani během prázdnin. ,,Pojedeme na několik soustředění, na prestižní Open ve Stuttgartu a budeme na sobě pracovat s našimi trenéry Jardou Novákem, Jaroslavem Kučerou a s dalšími tanečními mistry. Na podzimní část sezóny totiž máme jeden velký sen.” Jaký ale neprozradili.

Za CTS proto přeji, aby se jim jejich tajný sen splnil a my se tak mohli těšit na další cenná vítězství.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti